English for you спільнота з безліччю корисної інформаціїї для вивчення мови!!!

/Files/images/hhj.jpeg

Англійські мультфільми http://www.english-cartoons.com/

Книги з англійської http://intermingling.ru/

Багато цікавого http://learnenglish.britishcouncil.org/en/

Корисні фрази, теми http://usefulenglish.ru/

Граматика http://www.englishgrammar.org/

Сьогодні знання другої мови стало життєво необхідним, якщо ви хочете досягти успіху, самореалізуватися чи, хоча б, помандрувати кудись за кордон. Зрозуміло, що більшість з нас не надто цікавились англійською у школі, вважаючи, що нам вона не пригодиться. Однак, вже у свідомому віці починаєш розуміти, що вона повсюди: вже навіть соціальні мережі майоріють жартами і мемами англійською. Що ж, настав час вчитися!

Як швидко почати краще розмовляти англійською самотужки? Дуже легко! Читайте ці прості поради, тут до кожної додані корисні посилання, робіть коротенькі вправи і вже дуже скоро зможете з легкістю спілкуватися і насолоджуватися своєю вимовою.

http://britishenglishcoach.com/33-ways-to-speak-better-eng…/

Окрім цього, в нагоді може стати ось це:
Тут ціла купа порад щодо правильної вимови звуків:http://www.bbc.co.uk/learningengli…/…/features/pronunciation
А тут можна знайти улюблені англійські слова, фрази і вирази на будь-які випадки життя: http://www.english.com/…/inspiredtolearn-favourite-wordsuse…

Радує те, що для звичайнісінької комунікації (на побутовому рівні) вам не потрібні складні лексичні звороти чи досконале знання граматики (хіба що основи). А от багатий словниковий запас пригодиться ;)Ви запитаєте: "Як можна швидко і без зайвої витрати зусиль і часу вивчити англійську мову?" Звичайно, ідеальним варіантом стала би подорож до країни, де нею спілкуються. Але є й інший варіант! Головне знати правильні корисні сайти і не лінуватися час від часу їх відвідувати.5 корисних ресурсів, описаних нижче, допоможуть вам досягти поставленої цілі та вивчати англійську тоді, коли вам зручно.

TED.com

Це й не дивно, багато хто починав саме з TED. Це фантастичне місце з блискучими ідеями і чудовими людьми. Якщо вам подобається National Geographic, то це місце для вас!TED трохи нагадує YouTube, але тут справжні експерти розповідають про свої кращі ідеї та теорії. Теми можуть бути найрізноманітніші - мови, математика, комп'ютери, маркетинг, політика, або навіть те, про що ви навіть не і чули, але воно існує.Що хорошого в цьому ресурсі? По-перше, ви не будете нудьгувати. Чим більше відеороликів ви переглядатимете, тим більше будете розуміти, про що йдеться.По-друге, ваш словниковий запас буде складатися не зі 100, а зі 100 тисяч слів. Хоча ви навряд чи будете використовувати їх всі, але якщо випадково почуєте будь-яке з них, вам не доведеться відчувати себе ніяково. Звучить непогано, правда?

Grammarly.com

Не можете підібрати влучне слово? Шукайте синоніми! Просто введіть англійською слово, яке спало вам на думку, і ви отримаєте ще 10, з яких точно підберете потрібне. Цей метод допоможе вивчити нові слова і запам’ятати хоча б кілька синонімів.

Visual.ly

Деяким людям дійсно складно засвоювати сухий навчальний матеріал, але це не є погано. Просто їх розум набагато краще сприймає барвисті та яскраві речі. Англійська граматика й справді могла бути досить нудною, сухою... до цих пір! Усе змінилось, тому що, на наше щастя, з'явилася інфографіка з англійською граматикою, і не тільки.Якщо ви теж любите різні цікавинки, від тепер використовуйте тільки інфографіку, щоби вивчати, як граматику, так і нові англійські слова.

Grammar.net

Якщо ви хочете вивчити англійські ідіоми швидше і легше, Grammar.net пропонує на цю тему багато цікавої інфографіки.

Сайти для мовного обміну

Є також можливість практикувати англійську з людьми-носіями мови з усього світу. Чому би не спробувати. Це ще й хороша можливість знайти нових друзів-іноземців. Тим більше, найчастіше, все, що вам потрібно для цього зробити - зареєструватися на тому чи іншому сайті абсолютно безкоштовно. Звичайно, таких ресурсів є й більше. Головне не лінуватись і необхідний матеріал сам вас знайде. Успіхів! Вивчайте англійську, і буде вам щастя :)

10 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської

BBC Learning English - можливість вивчати британську англійську мову з рівня lower intermediate (нижче середнього). Безліч напрямків, відео та аудіо матеріалів з текстівкою і транскрипцією. Один з розділів присвячений конкретно для роботи над вимовою. Курс 6 Minute English - шестихвилинні ролики на різні теми один з найпопулярніших серед користувачів.

Livemocha - це справжнісінька соціальна мережа для вивчаючих іноземні мови. Livemocha - спільнота ентузіастів: вчителі, лінгвісти і, звичайно, всі хто просто вивчає іноземну мову. Члени спільноти допомагають один одному вчитися. Виконали завдання - носії мови виправлять помилки. Також є практика обміну текстовими повідомленнями. Відео або аудіо-чат забезпечать кращу практику. Можете знайти напарника: ви вчите англійську, а йому допомагаєте у вивченні російської і все це в режимі реального часу.

Bussu. На цьому ресурсі теж можна знайти англомовного співрозмовника, до речі, крім англійської та російської тут можна вивчати ще 10 мов. На ресурсі велика кількість уроків для запам’ятовування лексики, постановки вимови та інших аспектів вивчення мови. Також, як і на Livemocha, ваші вправи перевірятиме носій мови, а ви, у свою чергу, його. Добре опрацьовано додаток для iOS та Android.

LinguaLeo - напевно, самий захоплюючий ресурс як для дорослих, так і для дітей. Величезна бібліотека відео, аудіо і текстових матеріалів. Тематичні курси, особистий словник з озвученням. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Випущені програми для iOS і Android - займатися можна в будь-який час і де завгодно.

Duolingo - сайт сподобається навіть дітям. Пропонуються численні письмові уроки та диктанти. Розділ для практики вивченої лексики, за один курс ви можете вивчити до 2000 слів. У міру проходження уроків користувачі паралельно допомагають переводити веб-сайти та інші документи. Крім сайта існують програми для iOS і Android.

ESLPod - жива американська англійська мова, багато подкастів, які охоплюють всі сфери життя, завжди присутній гумор. Лексика за рахунок методу подачі досить легко засвоюється і закріплюється.

Lang8 - ви можете опублікувати для перевірки будь-який матеріал: твір, запис для блогу чи домашнє завдання. Все це буде перевірено носіями мови, зареєстрованими на сайті. У подяку, ви можете перевіряти їх вправи з російської мови.

Engvid - відеоуроки англійської мови. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою - можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.

Exam English
- це супер сайт для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів IELTS, TOEFL та до інших. Також ви зможете пройти онлайн тести і визначити свій рівень англійської на даний момент.

Loyalbooks - має більше 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуйте вподобану книгу, слухайте в дорозі на роботу, додому, в будь-яку вільну хвилину і вчіть мову.

Ця публікація належить Бенні Льюісу – ірландцю, мандрівнику та ентузіасту, одним з його хобі якого є вивчення мов. Саме тому Бенні створив власний блог, в якому ділиться з усіма бажаючими секретами, як можна легко, швидко і безболісно вивчити будь-яку мову, і навіть не одну!

Що ж, не будемо багато говорити, дамо слово Бенні:


Ви або народилися з геном здібності до мов, або ні. Все залежить від удачі, чи не так? Принаймні так вважає більшість людей.

Але, насправді, все залежить від вас. Кілька років тому я був просто нікчемним в плані вивчення мов. Я був найгіршим на уроках німецької в школі, в 20 я міг говорити тільки англійською (рідною мовою), і навіть після шести місяців проживання в Іспанії я не наважувався запитати іспанською "де тут туалет".

Але потім я прозрів, змінив свій підхід і досяг успіху не тільки у вивченні іспанської, а й отримав диплом рівня C2 (досконале володіння) в Інституті Сервантеса, працював професійним перекладачем і навіть дав інтерв'ю іспанському радіо. З тих пір я не зупинявся, сьогодні я можу говорити більш ніж десятьма мовами з різним ступенем майстерності - від розмовного до високого рівня володіння.
Виявляється, немає ніякого гена здібності до мов, але є спеціальні інструменти та прийоми які допоможуть вам швидше навчатися...

Знание английского языка сегодня необходимо почти каждому человеку на нашей планете, потому что владение им не только значительно упрощает нам жизнь, но и открывает множество дверей для карьерного и личностного роста. Но никто не любит сидеть и зубрить слова или правила, поэтому самым интересным способом изучения языков можно назвать просмотр фильмов в оригинале. С этой целью редакция сайта сделала подборку из 5 сайтов, где ты сможешь не только подтянуть свой уровень английского, но и посмотреть новинки кино.

1. Movie Segments to Assess Grammar Goals

Здесь можно просматривать отрывки из фильмов (с субтитрами) и таким образом улучшить свои знания грамматики английского языка.

2. LearnEnglish Teens Entertainment

На этом сайте ты можешь почитать статьи о кино и кинорецензии от Британского Совета.

3. Ororo

Это русскоязычный ресурс, на котором можно смотреть все сериалы и фильмы с субтитрами. Также на этом сайте есть возможность онлайн-перевода.

4. Film English

Ресурс, на котором собраны англоязычные короткометражки + планы уроков по ним для всех уровней обучения.

5. Film Education

На этом сайте ты можешь смотреть отрывки из сотен фильмов, сразу же выполнять предложенные тебе задания и читать статьи о фильме.

# 1 - Вчіть правильні слова правильним чином


Початок вивчення нової мови - це необхідність вивчення нових слів. Багатьох слів.

Звичайно, більшість людей скаржаться на погану пам'ять, тому здаються ще на початку.

Але ось підказка - вам зовсім не потрібно знати всі слова нової мови, щоб говорити нею (правду кажучи, ви і в своїй рідній мові всіх слів не знаєте).

Ви можете скористатися принципом Парето. Зрозумійте, що 20% ваших зусиль, витрачених на вивчення слів, можуть допомогти вам зрозуміти 80% мови. Наприклад, в англійській найчастіше 65% тексту складаються з 300 повторюваних слів. Такий набір є і в будь-якій іншій мові.

Ви можете знайти заздалегідь виготовлені картки з найбільш розповсюдженими словами (або з тематичними, потрібними вам). Ви можете скористатись зручним додатком Anki, який можна легко завантажити на комп’ютер чи телефон. Він пропонує зручну методику використання карток, поєднану із системою повторення слів через певні часові проміжки.

# 2 - Вчіть схожі слова: це ваші друзі в кожній мові


Вірите чи ні, ви вже зараз маєте у своєму розпорядженні величезну базу для вивчення потрібної вам мови. Ви знаєте як мінімум кілька слів з ​​кожної мови ще до того, як приступили до її опанування. Почати вивчення "з нуля" практично неможливо, тому що ви вже знаєте величезну кількість споріднених слів.

Споріднені слова дуже схожі на слова з вашої рідної мови і мають аналогічне значення.

Наприклад, романські мови, такі як французька, іспанська, португальська, італійська та інші мають дуже багато спільного з англійською. Спочатку англійці "запозичували слова" у норманів при завоюванні Англії, яке тривало кількасот років. "Action", "nation", "precipitation", "solution", "frustration", "tradition", "communication", "extinction" і тисячі інших слів, що закінчуються на -tion, пишуться абсолютно так само у французькій, а до зміненої вимови звикнути не складно. Змініть -tion на -ción, і вуаля! - це іспанські слова. Вони стануть італійськими з -zione і португальськими з -ção.

У багатьох мовах також є спільне (грецьке/латинське або інше) коріння, вони, можливо, пишуться трохи відмінно, але вам доведеться дуже постаратися, щоби не розпізнати, наприклад, французькі "exemple", "hélicoptère", італійські "porto", "capitano", іспанські "astronomía" і "Saturno". Німецька мова пішла трохи далі, вона має багато слів з давньоанглійської.

Щоби знайти в досліджуваній вами мові споріднені слова, просто забийте в пошуковик "споріднені слова (назва мови)" або "запозичення в (назва мови)", чи пошукайте "(назва мови) слова у вашій рідній мові", щоби дізнатися, що ж ваша мова запозичила від інших.

Це дуже дієво для європейських мов, але що на рахунок більш віддалених сімей? Виявляється, що навіть такі мови, як японська, можуть мати багато знайомої вам лексики. Багато мов просто запозичили англійські слова та інтегрували їх зі зміненою вимовою чи наголосом.

Коли я вивчаю нову мову, я починаю саме зі споріднених чи запозичених слів.

# 3 - Спілкуйтеся на потрібній вам мові щодня


Іншим виправданням для людей, які так і не наважуються вивчити нову мову, є те, що вони не можуть поїхати у відповідну країну. У них немає часу, грошей і так далі.

Повірте мені, в "повітрі" іншої країни немає нічого такого особливого, що чудесним чином змусить вас заговорити іншою мовою. Я провів чимало експериментів, щоб це довести (наприклад, вивчив арабську, поки жив у Бразилії).

Я зустрічав незліченну кількість експатів, що живуть багато років закордоном і навіть не намагаються вивчити місцеву мову. Життя закордоном і мовне середовище – речі не тотожні. Якщо вам потрібно чути і використовувати мову, хіба віртуальне спілкування не буде таке ж ефективне? Звичайно, буде. Сьогодні технології це дозволяють.

Щоби слухати досліджувану мову, ви можете скористатися TuneIn.com, де є величезний вибір живого радіо. Додаток (безкоштовний) запропонує вам цілий перелік радіостанцій обраною мовою.

Щоб отримати аудіо практику, подивіться, що зараз в цій країні в тренді на Youtube, знайдіть ваші улюблені серіали з дубляжем потрібною мовою чи місцевий популярний серіал скориставшись чартами. Безліч новинних станцій також пропонують на своїх сайтах багато відео-роликів різними мовами, серед них France24, Deutsche Welle, CNN Español та інші.

Щоби попрактикуватися в читанні, ви можете переглядати не тільки новини, а й кльові блоги чи інші відомі сайти. В кожній країні є свій ТОП.

А якщо ви бажаєте більше "екстриму", то для браузера Chrome є спеціальні плагіни, які перекладуть будь-які сторінки на будь-яку мову.

# 4 - Почніть говорити по Skype вже сьогодні


Отже, ви вже слухаєте, дивитеся і навіть читаєте потрібною мовою, і все це в комфортній атмосфері власного дому. Тепер настав час для великого кроку: поговорити новою мовою з носієм.

Одна з моїх найбільш суперечливих порад, однак я на ній особливо наполягаю, коли говорю з новачками, - це починати говорити мовою з самого початку, якщо ваша мета, звичайно, - навчитися говорити, а не тільки розуміти.

Більшість традиційних підходів чи мовних систем працюють не так, і тому, напевно, втрачають студентів. Я люблю говорити, що у тижні сім днів і серед них немає "одного прекрасного дня".

Ось що я замість цього пропоную:

Використовуйте підказки, які я описав вище, щоб напрацювати базовий словниковий запас. Робіть це впродовж кількох годин, а потім спробуйте поговорити з носієм - тим, хто говорив цією мовою все життя. Ви повинні вивчити слова всього лише для першої бесіди. Якщо ви відразу почнете їх використовувати, то зрозумієте, чого не вистачає, і почнете додавати потрібне. Ви не можете вчитися в ізоляції.

У перші кілька годин я рекомендую вивчити слова ввічливості - "Привіт", "Спасибі", "Можете повторити?" або "Я не розумію", багато з яких ви легко знайдете в одному переліку.

Але стривайте, де ж вам знайти носія мови, якщо ви не у конкретній країні?

Це не проблема! Тисячі носіїв мови вже готові та чекають розмови з вами прямо зараз. Ви можете брати приватні уроки буквально "за копійки", скориставшись різницею в курсах валют. Мій улюблений сайт для пошуку "тубільців" - це italki.com, саме тут я отримав уроки китайської та японської через Skype всього за $5 на годину.

Якщо в перший день ви все ще будете не готові, тоді подумайте ось над чим: цей метод полегшить завдання, адже ви можете під час розмови тримати відкритим інше віконце (або додаток), куди вже будуть завантажені ключові слова. Ви можете поглядати на них, поки остаточно не запам'ятаєте. Ви можете навіть звернутися до Google Translate або будь-якого іншого словника під час розмови. Так ви відразу вчитимете нові слова, саме в той момент, коли їх потребуватимете.

Хіба це не "обман"? Ні. Мета - навчитися користуватися мовою, а не наслідувати старим традиційним методам. Я сам користувався описаними мною способами, і після вивчення польської всього за 1 годину для виступу на TEDx у Варшаві з промовою про вивчення мов, я зміг підтримати бесіду польською (хоч і неймовірно просту).

Вважаю, що це перемога!

Уявіть, що ви знайшли роботу своєї мрії за кордоном. Але є проблема: ви не знаєте потрібної мови, і час не на вашому боці.

Місія нездійсненна? Ні, лінгвісти кажуть, що необхідні комунікативні навички іноземною мовою можна здобути за тижні, а опанувати базовий рівень будь-якої мови – всього за декілька місяців.

Ризикніть розмовляти іноземною мовою при кожній нагоді

Це не означає, що ви відразу почнете розуміти літературні шедеври, але вивчити кількадесят розмовних фраз і спеціальну термінологію, необхідну для роботи, наприклад, у дипломатичній сфері чи мультинаціональній корпорації, цілком можливо.

Багато людей досить швидко можуть досягти такого рівня, щоб побалакати про політику з італійцем у Римі чи поспілкуватися за кавою з французькими колегами у Парижі.

З чого почати

Іноді необхідність подорожувати світом у справах змушує швидко вивчити прийоми опанування іноземних мов.

Читайте дитячі книжки та комікси іноземною мовою

Інженер Бенні Льюїс вивчив сім мов, зокрема іспанську, французьку та німецьку, на рівні, достатньому для роботи, а також досяг розмовної швидкості у декількох інших мовах, навіть у китайській.

Опанування іспанської - його першої іноземної мови - зайняло у пана Льюїса більше року, але з наступними мовами, включно з китайською, усе було швидше.

Ось його секрет: коли потрібно вивчити нову мову, інженер складає собі сценарії відповідей на можливі питання незнайомців. Опанувавши базовий рівень мови, Льюїс з легкістю береться за переклад технічних тестів.

Розмовники та онлайн-підручники дуже корисні на першому етапі, кажуть експерти. Вони збагачують словниковий запас і надають впевненість для розмови на побутові теми з носіями мови. А це вже вирішальний перший крок у вивченні іноземної мови.

Пориньте в культуру мови, яку вивчаєте

"Найбільший бар’єр на початку – це саме невпевненість, – каже пан Льюїс. - Мені вдається подолати це, коли я починаю розмовляти".

На думку експертів, зважитися на розмову дуже важливо, якщо ви прагнете досягти успіху в іноземній мові.

"Багато людей не просуваються у вивченні мови, тому що не розтуляють рота", – пояснює Майкл Гайслер, віце-президент школи іноземних мов Коледжу Міддлбері у Вермонті, США. "Якщо ви хочете зберегти лице, прогрес буде дуже повільним".

Це означає - не слід боятися помилок або незручних ситуацій. Коли пан Гайслер почав вивчати іспанську, він розмовляв як Тарзан із джунглів.

"Я розмовляв так: "я піти супермаркет". Але згодом - просунувся від початкового рівня до високого. Переломний момент трапився, коли моя зубна щітка зламалася, і я зміг попросити про заміну у супермаркеті", – розповідає мовник.

"Люди у всьому світі зазвичай дуже терпляче ставляться, коли ви спробуєте розмовляти їхньою мовою", - додає він.

Повне занурення

Пан Гайслер вважає, що повне занурення є ключем до швидкого опанування іноземної мови. Чим більше ви поринаєте в мову, наприклад, читаєте, слухаєте радіо або спілкуєтеся з носіями, тим швидшим буде прогрес.

Студенти Коледжу Міддлбері повинні проводити усі свої позакласні заняття, від спорту до театру, мовою, яку вони вивчають. Гуманітарний коледж Міддлбері має магістерські та докторські програми і спеціалізується на вивченні 10 іноземних мов, серед яких французька, німецька, китайська та іврит.

Практику занурення в мову активно підтримує і Інститут іноземної служби у Вашингтоні, який займається мовною підготовкою американських дипломатів і спеціалістів міжнародних відносин. Інститут має досвід навчання 70 іноземних мов, розробляє курси тривалістю 44 тижні, які доводять студентів до просунутого рівня в іноземній мові, що дозволяє вільно читати журнали на кшталт Time і підтримувати бесіду на професіональні теми.

Спілкуйтеся з носіями мови та просіть їх, щоб вони виправляли ваши помилки

Навчитися розмовляти на основні побутові теми можна значно швидше. Експерти вважають, що для цього достатньо лічених тижнів, особливо якщо ви регулярно практикуєтесь у розмові. Джеймс Норт, заступник директора Інституту іноземної служби, розповідає, що саме для цієї мети вони спонукають студентів знайомитися з носіями мови.

"Треба вкладати не лише голову, а й серце", – каже пан Норт. Практикувати мову можна під час волонтерської праці або допомагаючи в місцевому ресторані.

У кожному великому місті існують розмовні клуби, регулярні зустрічі людей з метою спілкування іноземною мовою. Є також онлайн-альтернативи. Пан Льюїс рекомендує italki.com - мовну соціальну мережу, яка об’єднує носіїв мови, вчителів та студентів. Серед інших популярних ресурсів – lang-8.com таvoxswap.com.

Користуйтеся безкоштовними подкастами та додатками для вивчення іноземних мов

Дуже важливо, щоб вчителі або носії іноземних мов виправляли ваші помилки та контролювали прогрес.

"Практика робить досконалим, – каже пан Норт. - Але практика без рекомендацій професіоналів закріпляє помилки. Учні-початківці не завжди розуміють, чи на вірному вони шляху. Тому допомогу вчителя, особливо спочатку, важко переоцінити".

Попросіть вашого співрозмовника прокоментувати те, що ви кажете, дозвольте йому виправити вимову й граматику. Хоча експерти і кажуть, що на початку не треба занадто переживати через граматичні помилки.

Почніть використовувати мову, а потім сконцентруйтеся на граматиці, радить Льюїс. Коли будете готові її сприймати, інженер рекомендує використовувати подкасти на таких сайтах, як radiolingua.com або languagepod101.com, які особливо зручні для вивчення структури мови.

Не турбуйтеся через помилки, особливо спочатку

"На той час у вас накопичиться достатньо контексту, щоб зрозуміти граматичні правила", – каже він.

Під час навчання не забувайте про ЗМІ іноземною мовою. На початку також корисно читати ілюстровані дитячі книжки і дивитися знайомі фільми іноземною мовою, радять експерти.

Якщо у вас є конкретна мета, наприклад спілкування з партнером або робота за кордоном, це важливий стимул, аби досить швидко заговорити.

Але будьте обережні з великими амбіціями. Якщо ви вирішите опанувати мову за два місяці, то, швидше за все, будете розчаровані. А ось навчитися підтримувати бесіду на базові теми, особливо коли це потрібно для роботи, цілком реально.

Читайте оригінал цієї статті англійською мовою на BBC Capital.

Мотивація для вивчення англійської

Вивчення англійської мови - це важкий і тривалий процес, що вимагає терпіння, значної концентрації та твердої впевненості в успішності його завершення. Для того щоб домогтися серйозних результатів у навчанні, будь-яка людина має потребу в мотивації, адже без неї первісний ентузіазм проходить дуже швидко і процес вивчення мови перетворюється на рутину.

Тому, перш ніж приступити до освоєння мови, необхідно чітко уявляти, для чого це потрібно та які можливості можуть відкритися. Знання мови сприяє розвитку розумового потенціалу, розширенню світогляду, професійному зростанню, повазі й визнанню серед друзів і колег. До найбільш же сильних мотивуючих факторів, які спонукають людину приступити до вивчення англійської мови, можна віднести:

1. Успішне просування по кар'єрних сходах. Адже працівник, який володіє іноземною мовою, цінується набагато вище. Відповідно, шанси отримати більш високу посаду значно зростають. До того ж є можливість улаштуватись на роботу в іноземну компанію або сміливо вирушати працювати за кордон.

Володіння англійською дозволяє вести листування та переговори з іноземними партнерами, писати наукові праці, статті та публікуватися у закордонних виданнях, що також істотно підвищує кар'єрні перспективи.

2. Можливість навчатися за кордоном. Знаючи мову, можна спробувати свої сили івступити до іноземного університету або ж пройти стажування за своєю спеціальністю за кордоном.

3. Необмежений доступ до інформації. Англійська мова - це міжнародний засіб спілкування, тому що саме нею проходить більшість міжнаціональних конференцій, форумів, семінарів, видається величезна кількість технічної та наукової літератури. За даними «Вікіпедії», більше 50 % усієї інформації, розміщеної в Інтернеті, опубліковано саме англійською, що відкриває величезні можливості з вивчення будь цікавить тематики.

4. Задоволення власних амбіцій і прагнення до саморозвитку. Успішне освоєння англійської мови - це відмінна можливість продемонструвати наполегливість у досягненні поставленої мети, а також власні інтелектуальні здібності. Вивчення будь-якої мови є й чудовою тренуванням пам'яті, що в подальшому дозволяє легше засвоювати будь-який матеріал.

5. Відсутність мовного бар'єра під час подорожей, адже англійську в якості рідної використовують понад 400 млн осіб, ще близько 1 млрд вільно нею розмовляють. Англійська мова використовується в усіх готелях світу, аеропортах, на вокзалах, у великих музеях, тому її знання автоматично вирішує численні проблеми, з якими може зіткнутись турист під час подорожі. Знання англійської призводить до стирання культурних і національних кордонів, бо людина починає відчувати себе громадянином світу й може легко вступати в контакт із представниками інших народів.

6. Наявність родичів або друзів за кордоном є чудовою мотивацією для вивчення англійської, адже це дозволяє не втрачати родинні та дружні зв'язки, а також не відчувати проблем у спілкуванні з новим членом сім'ї. Крім того, наявність у сім'ї іноземця, яки володіє англійською, сприяє вивченню культури та традицій його країни, а зробити це без знання мови практично неможливо.

7. Можливість насолоджуватися творами мистецтва в оригіналі (книги, пісні, фільми, вистави тощо), адже відомо, що при перекладі з іноземної мови перекладач інтерпретує твір по-своєму. А перегляд фільмів англійською дозволяє не тільки оцінити видовищність картини та її сюжет, а й отримати задоволення від гри акторів, яка повністю втрачається при дубляжі.

8. Допомога своїм дітям при вивченні англійської мови. Знання мови та її постійне вживання в домашніх умовах значно полегшує процес її вивчення дітьми, оскільки навчання буде проходити у природних умовах і без будь-якого примусу. У перспективі ж удасться заощадити значні фінансові кошти, які в подальшому довелось б витратити на репетиторів чикурси вивчення англійської.

Однією з найбільш сильних мотивацій для продовження вивчення мови є отримання першого результату. Адже ніщо так відмінно не мотивує, як наявність позитивного результату при виконанні якої-небудь справи. Поступово прогрес буде ставати все помітнішим, а подальше навчання буде проходити тільки в задоволення. Адже з кожним новим заняттям процес засвоєння матеріалу здійснюється швидше, а значить, і вивчення мови буде просуватись набагато ефективніше.

І головне, пам'ятати, що мотивація - це потужний психологічний інструмент, бо саме вона допомагає не припиняти рух уперед, а наполегливо просуватись до своєї мети й долати всі труднощі у вивченні англійської мови.

З чого починати вивчення англійської мови?

Більшість відповідей на різноманітні запитання сьогодні прийнято шукати в Інтернеті. А чому б там і англійську не вивчити?

Третина земної кулі говорить мовою Шекспіра, ще як мінімум 1/3 докладає зусилля, щоб її вивчити. Світ сьогодні немислимий без Інтернету, де англійська є основною мовою спілкування.

Тому кожна поважаюча себе людина, яка ставить перед собою великі цілі та планує досягти якихось висот у житті, має вільно володіти англійською мовою.

Якщо ви не належите до числа нещасних, у яких в школі була німецька чи французька, то база є. Повідомити, як вас звуть і де живете, швидше за все, ви можете. Мінімальний словниковий запас, наприклад, назв основних кольорів і частин тіла є навіть у двієчника. А далі треба просто почати розвивати вже наявну базу. Не витрачайте час на диво-методики "англійська за 3 місяці", а приготуйтеся до наполегливої праці.

Самовчителі в століття повального вивчення іноземних мов стали викликати посмішку вже самим своїм існуванням. Вони стануть в нагоді, звичайно, тим, хто живе далеко від цивілізованих місць і рветься до знань. Але навіть у тих місцях вже доступний Інтернет, а отже, і додаткові можливості для вивчення іноземних мов.

У будь-якому, навіть самому невеликому містечку, в наш час є курси іноземних мов та кваліфіковані викладачі. Найкращий варіант - невелика група студентів вашого рівня знань і викладач - носій мови. Від курсів в першу чергу реально отримати чітке розуміння граматичних правил. Практика розмовного спілкування за розробленими сценаріями уроків, на жаль, не дає очікуваних результатів.

Наступним етапом є розширення лексичного запасу, практика розмовної мови і практика розуміння розмовної мови інших.

Навчитися сприймати мову на слух добре допоможуть навчальні диски та навчальні фільми. Обов'язково необхідно дивитися оригінали художніх і документальних фільмів. Нескладно купити такі фільми з субтитрами рідною мовою. Також необхідно читати неадаптовані книги і тексти.

А найголовніше - треба спілкуватися з носіями мови. Розмови про те, де їх знайти, у вік Інтернету просто несерйозні. До ваших послуг маса різноманітних курсів і програм, що дозволяють розмовляти з представниками всіх країн і народів. Віртуальне спілкування в Інтернеті знімає страх спілкування простіше і швидше реального спілкування. Все нагадує гру. Адже тут співрозмовника ви не знаєте, червоніти перед екраном не станете і можете просто його "вимкнути", якщо спілкування вас не влаштовує.

Почати вивчати англійську ви можете вже сьогодні. Подайте заявку на безкоштовне пробне заняття на курсах англійської мови в Києві:

Speak Up - курси англійської Speak Up поєднують навчання висококваліфікованими викладачами та сучасні технології навчання. Курси Speak Up відрізняються гнучким графіком занять і зручним розташуванням шкіл (9 філій у Києві). Школа відстежує прогрес у навчанні кожного слухача з першого заняття і до моменту проходження «level test». Подати заявку на безкоштовний пробний урок>>>

Lingva.ua - школа іноземних мов в самому центрі Києва пропонує навчання з самого початкового рівня до професійного, а також курси підвищення кваліфікації для викладачів. Вчитися можна індивідуально, в групах, дистанційно і консультативно. Подати заявку на безкоштовний пробний урок>>>

English Prime - методика викладання в школі англійської мови English Prime заснована на успішній практиці у вивченні нами рідної мови. У школі вас будуть вчити природним чином, так, як ви колись вчили свою рідну мову. До 80% кожного уроку ви будете говорити англійською, активно використовувати свій словниковий запас і, таким чином, позбавлятися від бар'єра у спілкуванні. Подати заявку на безкоштовний пробний урок>>>

Вивчення англійської мови. Для чого це потрібно?

Всім, звичайно ж, давно відомо, що знання англійської мови може стати у нагоді в житті. Ще хтось сумнівається? Тоді приступимо до перерахування найсерйозніших переваг людини, яка знає англійську мову, перед тими, хто її не знає.

По-перше, знаючи англійську мову ми можемо отримувати більше інформації з різних носіїв, це може бути ваш комп'ютер, - де вся технічна інформація написана англійською мовою, комп'ютерні програми, до речі, теж англійською пишуть, ви можете читати книги в оригінальному варіанті, переклад не завжди об'єктивно відображає щирі почуття й емоції, які вклав у роман автор.

Ні з чим не може зрівнятися задоволення від прочитання шекспірівської драми «Ромео і Джульєтта» в оригіналі. А технічна література? Адже ви в цьому випадку змогли б самостійно вивчити будь-яку цікаву для вас техніку, програму і обладнання.

По-друге, у вас завжди тепер буде можливість розмовляти з цікавими людьми на вельми різноманітні теми англійською мовою, до того ж ви завжди можете їздити за кордон туристом.

А якщо ви кар'єрист? У такому випадку англійська мова вам необхідна, як повітря. Адже ви мрієте бути бізнесменом міжнародного рівня. А як тут без англійської мови? Адже міжнародні переговори, торги на біржах ведуться англійською мовою, ви хочете брати участь у міжнародних конференціях, спілкуватися з діловими людьми, читати міжнародні журнали і газети про бізнес, в цьому випадку ви, звичайно ж, повинні знати англійську мову.

А якщо ваша мрія стати відомим вченим? То і в цьому випадку англійську мову ви повинні знати, як свою рідну, в усякому разі - не гірше. Адже вам буде необхідно спілкуватися з колегами з інших країн, відвідувати, і, можливо, проводити міжнародні симпозіуми, конференції семінари та форуми. До того ж усі найсвіжіші і передові відкриття всесвітнього значення публікуються саме в англомовних журналах та газетах, але ж вам ще доведеться відвідувати і міжнародні центри, втім, навіть щоб отримати Нобелівську премію - вам треба знати англійську мову.

А ваше хобі? Адже у кожного є хобі - у кожного воно своє, але ось музику і пісню любить кожна людина-це не секрет. А знаючи англійську мову ви завжди будете точно знати, що співає американська співачка - і вже вас ніхто не проведе, а то ж всяко буває - музика «топова», а в словах англійською спробуй їх вгадай, може куди засилають нас подалі, як кажуть, а ми і вухом не ведемо, знай танцюємо і веселимося під запальний «музон».

А фільми? У цьому випадку вам вже зовсім не знадобиться перекладач. А Інтернет? Це взагалі бездонний океан інформації - але більшість найнеобхіднішої, саме англійською мовою.

А скільки в побуті зараз з'явилося сучасних слів, іноді сенс цих слів зовсім невловимий, значення речення стає двозначним, але ж всі ці модні нині слова прийшли саме з англійської мови. Знаючи англійську мову - вже ніколи і ніхто не переплутає значення слова "трансформер" - він зрозуміє, що це зміна, але ніяк не іграшковий робот.

Та й потім англійська мова - це міжнародна мова спілкування.

До речі, більше півтора мільярда людей розмовляють саме англійською мовою, і стільки ж її вивчають. Адже практично всі міжнародні конференції та змагання проводяться саме англійською мовою. Згадати тільки конкурс "Міс Світу" і Олімпійські ігри. Але ж, навіть у міжнародних організаціях, як ООН, НАТО, ЮНЕСКО, СОТ - англійська мова - це основна мова.

І потім, у своєму резюме ви поставити не прочерк, а галочку - що дозволить вам простіше влаштуватися на роботу. І потім ви зможете вивчити обчислювальні системи, із задоволенням читати технічні статті.

Отже, думаю, що якщо хтось ще й сумнівався, то вже тепер точно приступить до вивчення мови міжнародного спілкування - англійської мови.

До речі, завдяки англійській мові ви також зможете не погано заробити, перекладаючи тексти не тільки для своїх знайомих, а й відкрити своє бюро з перекладу різної літератури з англійської мови на рідну і навпаки.

А може хтось вивчивши досконало англійську мову зможе давати уроки, іншими словами бути репетитором для школярів і студентів.

Загалом, виходить так, що знайти причину, для того, щоб вивчити англійську мову може кожен - головне визначитися для чого це потрібно. І вперед до носіїв англійської мови.

Джерело
13.03.2015

Кiлькiсть переглядiв: 1078

Коментарi

 • Timothylep

  2018-01-15 14:12:14

  Earn on the Internet from $ 5000 per day, do not strain, the details are here: http://pagebin.com/X8pBEN9y easy legit ways to earn money online, how can a teenager make money fast and easy, casino online malaysia mobile, make quick cash today uk, online casino gambling legal south africa, use credit card to transfer western union, how to make more profit on ebay, online casino with free signup bonus , how to make money making computer games, casino games online no download, ways to make extra money...

 • GuestWrern

  2017-11-19 11:57:15

  guest test post [url=http://gdhyuei23kol.com/]bbcode[/url] html http://gdhyuei23kol.com/ simple...

 • Curtisfap

  2017-10-19 21:04:36

  Мы ценим ваше время и делим с вами общие цели. Ваши продажи для нас главный приоритет. заказать продвижение вашего товара в соц сетях логин скайпа SEO2000[/url] оращайтесь договримся есть примеры работ логин скайпа SEO2000...

 • haplors

  2017-03-31 21:07:30

  Good site http://ciadr01.party , http://candr01.click , http://pdl01.bid , http://viagra-rx-online.com...

 • owademe

  2017-03-26 17:48:04

  Good site: http://tadalph24.com ;; http://sildph24.com...

 • syplors

  2017-03-23 04:31:33

  zusv [url=http://levited.com]levitra online cheap[/url] ptablec...

 • vzademe

  2017-03-20 12:45:12

  bsayx http://antideprescanada.com/#ckmh zoloft prozac ccertaina antidepressants for sleep...

 • xnademe

  2017-03-20 06:10:02

  ccompanyo generic zyprexa cheap cymbalta buy zoloft kwantedw http://antideprescanada.com/#teet...

 • ogademe

  2017-03-19 00:09:35

  asawi buy viagra online lwifen [url=http://www.buyviagra24ph.com]best place to buy viagra online[/url]...

 • zmademe

  2017-03-17 22:56:10

  vopinioni generic viagra india gbelowg generic viagra...